#83 new
hamid.ahmadidust

آموزش برنامه نویسی

Reported by hamid.ahmadidust | April 17th, 2020 @ 11:43 AM

برنامه‌نویسی یک سرگرمی : با استفاده از برنامه‌نویسی، شما می‌توانید بازی‌های مورد علاقه‌تان را بنویسید، وبلاگ شخصی، صفحه پروفایل، یک سایت شبکه اجتماعی مانند Facebook، یک موتور جستجو مانند گوگل یا یک پلت فرم تجارت الکترونیکی مانند سایت Amazon را داشته باشید، این همه تنوع و توانایی جذاب نیست؟ تصور کنید که بازی خود را خلق کرده و آن را در فروشگاه بازی قرار داده‌اید و هزارن نفر آن را خریده‌اند. یا با طراحی وبسایت برای شرکت‌ها درآمد خوبی بدست آورده‌اید.

ستون فقرات یک شرکت فن‌آوری : ستون فقرات شرکت‌های فن‌آوری امروزی مانند گوگل، فیسبوک، مایکروسافت، اپل، آمازون، و بسیاری دیگر، برنامه‌های کامپیوتری عظیمی هستند که با همکاری هزاران برنامه نویس ماهر نوشته شده‌اند. اگر هوش تجاری بالایی داشته باشید، باید بدانید که برنامه‌ نویسی می‌تواند به ایجاد یک شرکت بزرگ فن‌آوری کمک کند.

حقوق خوب : تقریباً در سراسر جهان حقوق برنامه نویس‌ها به خوبی پرداخت می‌شود. برنامه نویس‌های برتر در دنیا هر ساله میلیون‌ها دلار درآمپ کسب می‌کنند. بعضی از شرکت‌ها برای حفظ برنامه نویس‌ها پیشنهاد می‌کنند که حقوق آنها را در هر سال ۱۰۰،۰۰۰ دلار افزایش دهند. که این درآمد بالا نیز می‌تواند انگیزه‌ی بسیار بزرگی برای یادگیری برنامه نویسی باشد.

پیشنهاد مقاله : آموزش برنامه نویسی

Comments and changes to this ticket

New-ticket Create new ticket

Create your profile

Help contribute to this project by taking a few moments to create your personal profile. Create your profile »

People watching this ticket

Pages